Vestel | Piranalar.com
teknoloji şirketi olan huawei, en çok şikayet alan markalardan biri oldu. çamaşır makinesi, televizyon, buzdolabı, bulaşık makinesi, ankastre set, ekran değişimi en çok şikayet alan konulardır.
Vestel, 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdüren bir şirkettir. Fiyatları bir çok markaya göre daha uygun olandır. Kimi insan çok memnunken kimileri için bazı ürünlerinin çabuk bozulduğunu söyleyen kullanıcı profili oluşturmaktadır. Ayrıca bir diğer şikayet nedeni ise vestel ile iletişim kurmak bazı durumlarda oldukça güç haline gelmiştir. Bunun yanında gün geçtikçe kalitesini arttırmaya çalışmıştır. Ve diğer markalardan farkı ise vestel panellerini kendisi üretmektedir. Bu yüzden günümüzde oldukça tercih edilen bir markadır. Rakipleri Arçelik ve beko’dur
sahibi nazif zorlu. marka yaratımı açısından fevkalade başarılı. "kaliteli ürün" imajında fevkalade başarısız. abi gider en kötü vestel alırız, en azından servisi yaygın dedirten bi marka. imaj çalışmaları yapması gereken bi topluluk. işe önce logo tasarımı ve rengini değiştirmekle başlamalılar. yılların arçelik'i bile o efsane logosunu değiştirdi. akıllı telefonlarını kullanmam için türkiye'nin kuzey kore, vestel'in de zorunlu devlet markası olması lazım:). iyi ki değil
Bir Türk elektronik eşya markası olan vestel her ürününde aynı kaliteti maalesef göstermiyor. Hatta telefonlarında kronik kapanma ani şarj bitimi gibi sorunlar mevcut. Mix and go adlı ürünü bir hayli güzel.

Öte yandan, gelen son dakika haberlerine göre Vestel’in üretim yeri Manisa’da Türk metal sendikası örgütlenmesi yapılıyormuş.
Vestel; elektronik, beyaz eşya ve dijital ürünler alanlarında faaliyet gösteren bir markadır. Avrupa TV pazarının lider, beyaz eşya pazarının ise ilk 3 üreticisinden biridir.