Trendyol | Piranalar.com
e-ticaret sitesi olan Trendyol kullanıcıların en fazla şikayet ettiği online alışveriş uygulaması oldu. gel-al, komisyon, danışmanlık, taksitlendirme şikayetlerinin yoğun olduğu Trendyol’da indirim kuponu, para iadesi ve müşteri hizmetlerine bağlanmıyorum gibi konular da en fazla şikayet edilen konular oldu.
Trendyol, merkezi İstanbul’da bulunan Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu, dünyanın sayılı e-ticaret şirketlerinden biridir. Aklınıza gelebilecek her ürüne sahip olan uygulama pahalıdan ucuza yelpazesi oldukça geniş oluşu, kolay iade talebi ve hızı kesinlikle tartışmasız en iyi uygulamadır.
Yaşanılan şehire bağlı olmakla beraber çok hızlı paket ulaşımı sağlayan trendyol'un kendi kargo uygulaması. Genelde çalışanları çok güleryüzlü bu yüzden en sevdiğim kargo firmasıdır. Ayrıca ülkedeki birçok gence istihdam sağlamıştır.
Trendyol Demet mutlu tarafından kurulan online alışveriş sitesidir. Reklamları biraz abartan şirket. bunun karşılığını alarak 16,5 milyar dolar değerlemeye ulaştı.