Melih Gökçek Trolbaşı Mı? | Piranalar.com
Görevden istifa ettirilen Melih Gökçek o gün bu gündür hem Mustafa Tuna, hem de Mansur yavaş ile uğraşmaya devam etti. Belli ki kendisini unutturmak, yüzünü eskitmek istemiyordu. Belki de gündemden düştüğü zaman başına yargı çorabının örüleceğini düşünüyordu bilemiyoruz.

Nitekim de sürekli gündemde kalmayı başardı. Bakın biraz önce Ankara Büyükşehir Belediyesi, başkanlık makamının içecek masrafının yıllık 1 milyon TL olduğu iddialarına ilişkin olarak, "1 milyon TL'lik içecek masrafı başkanlık makamının değil, özel kalem müdürlüğünün toplu harcama tutarı" açıklamasını yaptı.

Açıklamada, "Görevden 'nedeni açıklanamayan şekilde' alındığı günden itibaren geçen 4,5 yıllık süreçte, sabahlara kadar iftira peşinde koşan trolbaşı ile onun vagonuna binen yamak troller ve havuz medyası temsilcileri, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamının içecek masrafının (çay, kahve, şeker, su, meşrubat vb.)yıllık 1 milyon TL olduğunu yazdı" denildi.

Buradaki trolbaşı dedikleri kişi Melih Gökçek’ten başkası diil gibi :)
Sadece trol-başı değil bence :) on parmağında on marifet olan bi adam için tek benzetme yapmak doğru olmaz çünkü :)

Lakap önerilerim; mikser, fitnetör, ayaklı gazete, dedikoducu, fıskiyesi kırılmış, devrik başkan ;)
Kendi dönemindekileri unutturmak için her yolu deniyor, her türlü söylemi kullanıyor, elinden geleni yapıyor. Muhtemelen kastedilen de o:)
Ankarayı İstanbulu kaybetmenin acısını sindiremediler kaç litre soğuk su içmişler belli değil :)