Medipol Sağlık Grubu | Piranalar.com
özel sağlık hizmeti veren işletme olan Medipol sağlık grubu en çok şikayet alan hastanelerden biri oldu. doğum ücreti, dermatoloji, psikiyatri, lazer, check-up ve fizik tedavi gibi şikayetlerinin yoğun olduğu Medipol sağlık grubu'nda, Koşuyolu, Sefaköy, esenler, Çamlıca, Pendik gibi şubelerinde yaşanan sorunlar da en fazla şikayet edilen konulardan oldu.
hee, şimdi gelelim "sağlık"a:). valla büyük, çok büyük bir hastane zinciri. şimdi gittiğim şubelerini yazsam ikametim belli olur aşağı yukarı. hahaha yazmayacağım. ama çok ferah hastaneleri var allahı var şimdi. memursen üyelerine bayağı bi indirim yapıyorlar. bayağı bayağı sarıklı, cüppeli adamlar ve çarşaflı kadınlar geliyor haa buraya. hangi şubesi olduğunu söylemiş miydim? tabii ki söylemem:)
Medicana Sağlık Grubu, Türkiye genelinde hastalarına sağlık hizmeti sunan sağlık kuruluşudur. Kullanıcılar doktorların hastaları olumlu şekilde karşılamamasından, yanlış teşhis konulmasından, tarihlerin iyi ayarlanamamasından oldukça şikayetçidir.