Martı | Piranalar.com
scooter paylaşım sistemi olan martı kullanıcıların en fazla şikayet ettiği firmalardan oldu. müşteri hizmetleri, telefon numarası, para iadesi, şarj, park, fotoğraf çekimi, kaza, uygulamanın açılmaması müşterilerin en çok şikayet ettiği konulardır.
Oğuz Alper Öktem ve Sena Öktem tarafından kurulan büyükşehirlerde hizmet veren Martı bulundukları konuma yakın park edilmiş scooter’ları görmek için telefonlarına Martı uygulaması indirip ,ödeme bilgileri girildikten sonra kullanıcı scooter'ın yanına giderek telefonu ile qr kodunu okutup kullanması keyifli ve kolay bir araç. Uygulaması da oldukça iyi çalışıyor. Ancak tek şikayet nedeni çok pahalı olması neredeyse taksi ile aynı fiyata geliyor oluşudur
Martı, Scooter paylaşım sistemidir. Kullanıcılar fazla çekilen paradan, kilidin kapanmayıp para kesilmesinden, hesabın farklı kişiler tarafından girilmesinden oldukça şikayetçidir.
Martı, Çok zamlanan scooter uygulaması. Hiç güvenli değil. Sahil yolu olmadıkça binmem. Üstündeyken çok sarsıyo. İki kişi hele hiç binmeyin. Hele yolu bilmiyorsanız tam bir ölüm. Geçen yaz bir martı kazasına karışmış biri olarak tavsiyem kullanmamanız.