Lc Waikiki | Piranalar.com
giyim mağazası olan lc waikiki, en çok şikayet alan markalardan biri oldu. indirim kuponu, para iadesi, hediye kartı en çok şikayet alan konulardır.
LC Waikiki veya kısa ismiyle LCW, 47.700 çalışanı ve 47 ülkede 1047 mağazası bulunan İstanbul merkezli mağazalar zinciridir. Bir çok markalara göre fiyatlarının uygun oluşu tercih edilmesini arttırmaktadır. Fakat bir çok ünlü isimle marka çalışması yapsada günümüzde hem fiyatların artışı hemde kalite konusunda kötüleşmesi tercih edilmesini azaltmıştır.
ilk çıktığında simgesi maskotu tatlı bir maymunmuş. 90larda, orta üst sınıf çocuklar buradan giyinirdi. sonra el değiştirdi. çok büyük perakende oldular. bazı sezonlarda inanılmaz estetik tasarımları oluyorken bazı sezonlarda abi bu ne giyecek hiçbir şey yok dedirten bir segmentasyona sahip olabiliyorlar. şimdi orta sınıfın en önemli giyim merkezi olmayı başarmış görünüyor. sahibi kimdi necidir bilmiyorum ama mağaza çalışanlarının çoğunun yorucu şartlarda çalıştığına eminim. bazen çok güzel ürünleri olan bi marka.
LC Waikiki, 1047 mağazası bulunan İstanbul merkezli mağazalar zinciridir. Kullanıcılar kuponların kullanılamaması, etiket fiyatlarının uyuşmaması, iade gibi konulardan oldukça şikayetçidir.