Kılıçdaroğlu'nun Elektriğinin Kesilmesi | Piranalar.com
'beklenen son. ödemezsen kesilir' yorumları yapılıyor. tam trolce bi yorum. adam 'ben fakirim, elektrik faturası ödeyecek kadar para kazanmıyorum' demiyorum ki. adam, artan fahiş fiyatlara dikkat çekmek için bu protestoyu yapıyor ve bazı denge sorunu olanlar bunu anlamamakta ısrar ediyor.
mesele elektrik değil yeğen, mesele duj güçlerin ülkemizi karıştırmak istemesi :) şimdi kk'nın elektriği kesilmeseydi bu durumda hiç kimse fatura ödemezdi ve ayaklanma çıkardı. ilgili elektrik dağıtım şirketi kılıçdaroğlu'nun çukurambar'daki evinin ceyranını keserek bu oyunu bozmuş oldu :D
önce ankara'dan istanbul'a yürüyüş, sonra fatura ödememe... kılıçdaroğlu böyle yaparak ne yapmak, nereye varmak istemektedir. kılıçdaroğlu fatura ödemeyerek kimlere meydan okumaktadır. kılıçdaroğlu... :)
Kimilerine göre karanlığı aydınlığa çıkaracak eylem, kimilerine göre mağruriyet rolüne bürünme çabası
Kılıçdaroğlu karakteri için de demokratik bir protesto
Elektrik faturalarına gelen zamlardan sonra halkta huzur kalmadı. Kılıçdaroğlu yine yaptığı başkaldırışla örnek bir davranış ortaya koyuyor. Saray'ın ışıkları şarıl şarıl yanarken halkın evi karanlıkta. Birileri artık biraz vicdan azabı duysa keşke. Kılıçdaroğlu'nu davranışından ötürü tebrik ediyorum.