Ikea | Piranalar.com
hazır mobilya, mutfak aletleri ve ev aksesuarları satan ikea kullanıcıların en fazla şikayet ettiği firmalardan oldu. yatak, divan, halı, stok, koltuk, sandalye, söderhamn, karyola, friheten, luröy, markus, masa, jüt, kıvık en çok şikayet edilen konulardır.
İkea çok uluslu bir isveçli şirket grubudur. Mobilyadan mutfak aletlerine, aksesuarlara kadar uzanan geniş yelpazeye sahip dünyanın en büyük mobilya şirketidir.. Hem çeşitlilik hemde çok kolay kurulumu olması fiyatının çok abartılı olmayışı bir çok insan için tercih ediliyor. Ayrıca dekorasyan fikirleri veren, renkleri kafamıza göre tasarlayabildiğimiz güzel bir mağaza. Kendileri eve gelip kurulumları belli ücret karşılığında kurabiliyor ama kurulumları oldukça basit olduğu için siz evde kurulum yapmaktan hoşlanıyorsanız ücret vermeden de kendiniz kurup mutlu bir şekilde tüm eşyalarınızı kullanabilirsiniz
abi ben buraya girdiğimde kayboldum iki kere. harita mı ne varmış, olm bu ne yaa, hazine haritası elinde yolu takip ediyorsun. öyle tasarlanmış sanki labirent. Hugo gibi haritaya bakıp durduk. sonra tabi migrenim azdı daha da girmedim. köftesini de bizden çalmış diyolla. ama dayanıklı ürünler de üretiyorlar. orta sınıf yeni evli çiftlerin değişmez adresi, onlar için hafta sonu eğlencesi.
İkea Çeşitli ürünler satan çok uluslu bir İsveçli şirketler grubudur. Kullanıcılar ürünlerin eksik parçasının çıkması, iadelerin gecikmesi gibi konulardan oldukça şikayetçidir.
Ikea… buradan aldığınız hemen her şey kısa ömürlü, alışverişinizi bunu kabul ederek yapmalısınız. görsel olarak güzel olsa da kalite olarak ya düşük ya da orta seviyelerde oluyor.
demonte mobilyalar zaten diğerlerine göre daha kalitesizdr ikea da bunların en kalitesizlerini satmaktadır.
müşteriler depoya inip aldıkları mobilyanın parçalarını arıyorlar. hizmet kalitesi çok kötü...
eğer hala ikea'ya gidip yemek yemediyseniz hemen size en yakın ikea'yı bulun ve isveç köfte yemeye gidin. ayrıca evde yapmak isterseniz de sosları satılıyor. ayrıca ikea'nın diğer kurabiye çeşitleri ve paketlemeleri harika ben mobilyadan çok bu kısımlarını seviyorum.