Hepsiburada | Piranalar.com
e-ticaret sitesi olan hepsiburada kullanıcıların en fazla şikayet ettiği online alışveriş uygulamalarından biri oldu. çekiliş, eskisini getir yenisini al kampayası, alışveriş kredisi kullanamama gibi şikayetlerinin yoğun olduğu hepsiburada’da sipariş iptal edememe, para iadesi alamama ve sipariş edilen ürün dışında ürün göndermeleri gibi konular da en fazla şikayet edilen konular oldu.
Hepsiburada.com, 1998 yılından beri faaliyette olan, yalnızca İnternet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesidir. En çok şikayet edilen markalar arasındadır. Defolu ürün gönderimi konusunda şikayetler de alıyor.
Hepsi Burada 2013 yılında yıllın E-Ticaret sitesi seçilen ve yalnızca İnternet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesidir. Kullanıcılar siparişlerin eksik ve yanlış gönderilmesi, tarihi az kalmış ürünlerin gönderilmesi gibi konulardan oldukça şikayetçidir.
teknoloji ürünleri satışında her zaman en ucuzunu bulabildiğim sitedir. bozulunca da geri ödemesini filan yaptılar, uzun bi prosedür takip ettirseler de, en ucuz seçenekleri barındırmasıyla google algoritmalarında hep en yukarıda görüntüleniyor. trendyol buna üzüldü:). ay canım yerim seni.