Enpara | Piranalar.com
temel bankacılık ihtiyaçlarının fiziksel şubeler olmadan yalnızca dijital kanallar üzerinden karşılanabileceği bir bireysel bankacılık uygulaması olan Enpara kullanıcıların en fazla şikayet ettiği firmalardan oldu. Kredi kartı, limit sorunu, görüntülü konuşma sorunu ve Birikim hesabı gibi şikayetlerinin yoğun olduğu Enpara'da EFT iptali, ihtiyaç kredisi, hesap bloke ve nakit avans gibi konular da en fazla şikayet edilen konulardan oldu.
Enpara, QNB finansbanka bağlı olan internet bankası. kendi şubesi ve atmsi yok ama finansbank atmleri kullanılabilir. Kartı çıkarttığınızda imza attırmaya gelen çalışanları çok güleryüzlü. Eft, havale yaparken para kesmemesi harika ayrıca kartta bulunan para gece ve sabah arası cüzi miktarda da olsa faizle artmakta.
EnPara QNB Finansbank tarafından, temel bankacılık ihtiyaçlarının fiziksel şubeler olmadan yalnızca dijital kanallar üzerinden karşılanabileceği bir bireysel bankacılık uygulamasıdır. Kullanıcılar güvenliğin olmaması, haksız paranın çekilmesi gibi konulardan oldukça şikayetçidir.
çok memnunum. 7 yıldır kullanıyorum. 1 kuruş masraf almadığı gibi düzenli ödemelere senede 1 defa aidat ödeyen tek banka. şiddetle tavsiye ederim. çağrı merkezide oldukça hızlı bağlanıyor, iyi hizmet veriyor.