Dolap | Piranalar.com
alışveriş yapabileceğiniz bir site olan dolap, kullanıcılar tarafından en çok şikayet alan marka olmuştur. iade, komisyon, müşteri hizmetleri en çok şikayet edilen konular olmuştur.
Dolap 2016’da kurulan ve sadece iki yıl sonra 2018 yılında ise Trendyolun satın aldığı ikinci el pazar yeridir. Örneğin giymediğiniz veya kullanmadığınız bir ürünü güvenlikle satabiliyorsunuz. Böylece hem siz kar ediyorsunuz hem de karşı taraf uyguna almış oluyor. Aynı zamanda güvenilir oluşu da tercih edilmesinin bir diğer yanı. Kısacası ürün satın alındıktan sonra tutar ürün alıcıya ulaşana kadar Dolap'ın güvenli havuz hesabında tutuluyor bu da güven sağlıyor bu yüzden tercih edilen bir uygulama ve hızla büyüyor.
trendyol satın almadan önce çok önemli bi sükse yapmıştı. bu tarzlar girişimler, bek çok genç için önemli bir motivasyon kaynağı bence. start-upların nasıl tutacağına ilişkin iyi bir yol haritası. önce, toplumsal bir ithiyaç belirleyin, sonra, erişimi ve altyapısı basit ve güçlü olsun, iyi bir halkla ilişikler de eklenince bu tarz giriiüşimler sahibini uçurur gerçekten. (bkz:piranalar.com) :))
Dolap En büyük online ikinci el ürün platformudur. Platformda kullanıcılar kullanmadığı ya da az giydiği ve elinden çıkarmak istediği kıyafetleri satışa çıkarmaktadır. Kullanıcılar iade ve komisyon gibi sorunlardan oldukça şikayetçidir