D Smart | Piranalar.com
dijital yayın platformu olan d smart kullanıcılar tarafından en çok şikayet alan marka olmuştur. en çok gündem olan şikayet konuları ise cihaz teslimi,abonelik iptali,internet, müşteri temsilcisi ve taahhüt süresi ile ilgili konulardır.
D smartı küçükken Acun'un reklamlarıyla tanımıştım. Zenginseniz alabilirdiniz. Şimdiyse pek değeri kalmadı diye düşünüyorum. Şikayetvar'da hakkında o kadar çok şikayet var ki güvenip de alabilir misiniz bilemedim şimdi
D-Smart Demirören Holding'in sahibi olduğu bir dijital yayın platformudur. Kullanıcılar müşteri hizmetlerine bağlanamama, D-Smart internetinin geç kurulması gibi konulardan oldukça şikayetçidir.
alooo, d smart mı kaldı yaa? hadi beni ikna edin, sizi neden eve alalım bakalım? mülakatlarda çaresiz insanlara sizi neden işe alalım, diyorsunuz ya, buyur buradan yak, sizi niye eve alak gardaş? neyi yayınlıyonuz diğer platformlarda o yok? biz ne katkı vereceksin d-smart? gelecekte kendini nerede görüyorsun? asdsdasdasd
D-Smart, Demirören Holding'in sahibi olduğu dijital yayın platformudur. Platform en çok şikayet edilen markalar arasındadır. Kullanıcılar özellikle abonelik iptallerinde sorun yaşıyor.