çiçek Sepeti | Piranalar.com
e-ticaret sitesi olan çiçek sepeti kullanıcıların en fazla şikayet ettiği online alışveriş uygulamalarından oldu. gizli gönderi, imitasyon ürün, üyelik iptali, iade yapamama gibi şikayetlerinin yoğun olduğu çiçek sepeti’nde sipariş takip sorunu, ödeme yapamama ve müşteri hizmetlerine bağlanmıyorum gibi konular da en fazla şikayet edilen konular oldu.
Çiçek sepeti 2006 yılında Emre Aydın tarafından kurulan online çiçek, hediye ve gurme hediye gönderimi hizmeti veren şirket. Türkiye'nin tüm şehirlerine çiçek siparişi verilebilen bir site olmasının yanında istediğiniz çiçeği seçip bir kaç saat içinde istediğiniz kişiye gelen aynı gün içerisinde teslimat olayında resmen çığır açtıklarını düşündüğüm muazzam bir şirket. Kısacası hem kendinizi hem de karşı tarafı mutlu eden çok güzel bir kuruluş. Pahalı mı pahalı, hal ediyorlar mı hak ediyorlar.
Çiçek sepeti Türkiye'nin tüm şehirlerine çiçek siparişi verilebilen bir site olarak kurulup daha sonra hediyelik eşya ve gurme hediye hizmeti de vermiştir günümüzde ise daha çok online alışveriş sitesi olmaya doğru gidiyor denilebilir. En çok şikayet edilen markalardan olan şirket özellikle ayıplı, sorunlu ve sahte mal gönderimi konusunda eleştirilmektedir.