Binance | Piranalar.com
kripto para borsası olan binance, en çok şikayet alan markalardan biri oldu. komisyon, kimlik, transfer en çok şikayet edilen konulardır.
Kripto para alım satım sağlayan platformdur. Uygulama arayüzü kolay, müşteri memnuniyeti zirve. Güzel işleyen bir site.
Binance Çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan kripto para borsasıdır. Kullanıcılar müşteri hizmetlerinin sorunu geç çözmesi, hesap doğrulayamama, hesaba giriş yapamama gibi konulardan oldukça şikayetçidir. Ancak bu sorunlar diğer kripto para borsalarındaki sorunların yanında devede kulaktır :)
Binance, Kripto para alım satım sağlayan platformdur. Uygulama arayüzü kolay, müşteri memnuniyeti zirve. Güzel işleyen bir site. Vadeli işlemlerden uzak durun :)
Kripto borsalarının en büyük ve en güvenileni. Uygulama Başta karışık gelse sonradan çok kullanışlı olduğu görülüyor. Birçok paritede işlem açılabildiği için çok kullanışlı
uygulamasından son derece memnun kaldığım kripto para borsası. türkiye versiyonunu sadece bankaya para çekim için kullanıyorum. 125 kata kadar vadeli işlem şeysi açabiliyorsunuz ve yatırdığınız para 3/5 dakika içerisinde ya sıfırlanıyor ya ikiye katlanıyor. ruletin değişik versiyonu :)