Ak Partili Mamak Belediyesindeki Yolsuzluk Iddiaları | Piranalar.com
Cumhuriyet Halk Partisi Ankara milletvekili Gamze taşçıer tarafından verilen soru önergesinde, ak partili mamak belediyesinde yolsuzluk iddiaları olduğu ve bu iddiaların Süleyman soylu tarafından ne zaman açıklanacağı soruldu.

AK partili Mamak Belediye Meclis Üyesi Esra Yılmaz, geçen yıl Yine AK partili Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'ye yönelik, “Belediyede yolsuzluk tespit ettim, sizi akraba çetenizle baş başa bırakıyorum” açıklaması yaparak istifa etmiş, Yılmaz’ın “Tespit etmiş olduğum usulsüzlük ve yolsuzluk bundan sonra yargının işi” demesine karşın bugüne kadar yargıdan herhangi bi adım gelmemişti. (En azından biz bilmiyoruz)

İşte bunun üzerine verilen soru önergesine bakalım kıymetli içişleri bakanımız Süleyman soylu ne yanıt verecek izleyip göreceğiz!
Ak partili bi belediyede yolsuzluk olmaz, olamaz. Bunun için verilen soru önergesi dıj güçlerin kurgularıyla gerçekleştirilmiş olabilme olabilitesi Yüksek :)
Kendi milletvekili olunca mafyadan rüşvet alan kişinin adını açıklayamayan delikanlılar! Gerçekten çok komik.
Hemen soruşturma açılır tüm ülke çalkalanır ayaklanır Akp' de üst düzeyde yetkililerden istifa haberleri gelir görevden alındıktan sonra Adalet yerini bulur halk mutlu bir şekilde yönetilmeye ve uyutulmaya devam eder
Arkadaşlar yargılamayın. Sedat Peker’den sonra bu meclis üyeleri tek tek çıkıp konuşsunlar. Zamanı gelince hesap sorulur ama şu an fikir değiştirenleri yargılamayın, küstürmeyin. Şimdi mi fark ettin demeyin. Bırakın fark etsinler yine de, zararın neresinden dönsek kâr.
İBB'ye müfettiş ordusu gönderip kendi belediyelerindekilere sessiz kalmaları çok da şaşırtmadı:(