Ak Partili Hamza Dağ’ın Erdoğan’ın Alacağı Oy Oranı Tahmini | Piranalar.com
AK parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, 24 TV'de yayınlanan Arafta Sorular programında soruları yanıtlamış. Partisinin oy oranına ilişkin bir soruya yanıt veren Dağ, Erdoğan'ın 2018 yılında yüzde 52.6 ile seçildiğini hatırlatıp, ‘Cumhurbaşkanımız 2014 seçimlerini 51,8 ile kazandı, 2018'de 52,6 ile kazandı. 2023'te inşallah bu oyların üzerinde bir oyla Cumhurbaşkanımız, yeniden Cumhurbaşkanı seçilecek" demiş.

Ekonomik kriz yoktu -gerçi şimdi de yok-, insanlar rahattı, mühürsüz oylar vs derken Erdoğan yüzde 52 aldı. Eğer geride kalan 4, 2023’te ise geride kalacak 5 yıl boyunca ülkede hiçbir olumsuzluk olmadıysa aynı oyu alması içten bile değil, alır.
İnsanlardaki umutsuzluk onlara iktidarın değişmeyeceğini düşündürüyor ama o sefer bu sefer gibi:)
Ayrıca akp'den başka bir isim de oylarının 35 36 civarında olduğunu söyledi geçen aylarda. Onlar 35 36 diyorsa gerçegini biz tahmin edelim:)))
Bu mülteci politikanızla oyu vatandaşlık verdikleriniz ve sizden nemalananlardan alırsınız anca kendi seçmenin bile rahatsız olm mültecilerden.
Millet domates biber et alamazsa sizde oy alamazsınız. Ne kadar ekmek o kadar köfte yukarıda sizler için şatafatlı hayat millet için çileli hayat o günler bitti artık efendiler
Hamza Dağ siz önce herhangi bir markete ya da pazara gidin insanların tane ile patates soğan biber dilim ile karpuz aldiğini bir görün de belki gerçekleri anlarsiniz seçim sandıği gelsin siz iktidari artık ancak rüyanız da görürsünüz
Evet TC vatandaşlığı verdiğiniz kişilere güvenerek söylüyor olmalısınız elin afganlisi Pakistanlisi suriyelisi boşuna gelmiyor bu ülkeye dönen çok oyunlar var.
Oyunu artıracak derken? Oyun mu? Bu ülke çok oyunlar gördü hepsinin üstesinden geldi bununda üstesinden gelecek. Sizler oy la oyun oynamaya devam edin, neyin arttığını göreceksiniz. Yakındır...